Działka nad jeziorem to idealne miejsce do aktywnego wypoczynku.

Działki nad jeziorem to idealne miejsce do aktywnego wypoczynku i relaksu z rodziną.

Początek wiosny to czas, w którym zaczynamy się zastanawiać nad kupnem działki, szukamy też pomysłu na wypoczynek. Jeśli więc masz ochotę uciec od miejskiego zgiełku, odpocząć w otoczeniu malowniczej natury, przychodzimy  z pomocą! Takie miejsce istnieje, a my podpowiemy gdzie się znajduje i jak można się tam efektywnie zrelaksować.

Pojezierze Dobrzyńskie – idealne miejsce na zakup działki rekreacyjnej

Pojezierze Dobrzyńskie to malownicza kraina położona w północnej części Polski. Ziemia Dobrzyńska leży w trójkącie między Wisłą, Drwęcą a Skrą i należy do województwa kujawsko – pomorskiego. Znajdują się tu tereny zarówno równinne jak i pagórkowate. Możemy podziwiać tu tzw. drumliny, czyli wzgórza ukształtowane przez lodowiec. Pojezierze Dobrzyńskie to także gęste, piękne lasy i oczywiście liczne jeziora – wizytówka krainy. Nie sposób tutaj także wspomnieć o zabytkach i atrakcjach turystycznych jak np. Zamek Krzyżacki w Golubiu- Dobrzyniu, czy też Pałac w Szafarni. Ziemia Dobrzyńska to miejsce, w którym znajdują się działki rekreacyjne i budowlane. To może być Twoje Miejsce.

Wiem gdzie, ale nie wiem jak aktywnie wypocząć…

No dobrze, jeśli już znaleźliśmy idealne miejsce do aktywnego wypoczynku, w którym chcemy posiadać swoją oazę spokoju, trzeba zastanowić się jak chcemy tam spędzać czas. A sposobów jest wiele!

Stwórz swój ogród – to świetny pomysł na aktywny wypoczynek!

Jeśli lubisz pielęgnować rośliny, sadzić drzewka… to może być idealna forma aktywnego wypoczynku dla Ciebie. Mało tego, dodatkowo możesz także zadbać o swoje zdrowie. Jak wiemy – warzywa, czy owoce kupowane w sklepach są pełne pestycydów, ale jeśli zasadzisz je na swojej działce, możesz być pewny, że będą nie tylko smaczniejsze, ale też zdrowsze! Poza tym nic tak nie satysfakcjonuje jak rozwijające się pączki kwiatów, czy też czerwieniejące pomidory i  świadomość tego, że dzieje się tak za sprawą naszego wysiłku.

Zaproś znajomych na Twoją działkę nad jeziorem!              

Masz dość spędzania wolnego czasu w przepełnionych restauracjach? Miejski zgiełk przyprawia Cię o zawroty głowy? Zorganizuj czas dla siebie i swoich znajomych na działce!

Łono natury to miejsce w którym razem z przyjaciółmi możecie spędzić czas- porozmawiać w ciszy, ale także zorganizować małe przyjęcie. Nic tak nie poprawia humoru jak chwile spędzone z bliskimi.

Wyjdź na spacer nad jezioro!

Spacer to idealna forma aktywnego odpoczynku. Arystoteles mawiał, że nic tak nie niszczy organizmu jak bezczynność fizyczna. Spacer na łonie natury, a zwłaszcza w tak malowniczym ternie jakim jest Pojezierze Dobrzyńskie nie tylko zrelaksuje, ale też pozwoli zadbać o nasze zdrowie fizyczne. Badania dowodzą, że nawet kilkuminutowe spacery regulują przemianę materii, usprawniają wentylację płuc i pracę układu krążenia. Nie pozostaje nic innego, jak tylko założyć wygodne buty i ruszać w drogę. Poprawa samopoczucia gwarantowana!

Po prostu bądź!

Przychodzą czasem takie dni, że nie mamy ochoty na nic, ale nicnierobienie też jest ok.! Wystarczy rozłożyć koc, czy ułożyć się wygodnie na leżaku z kubkiem ulubionej herbaty i skorzystać ze sprzyjającej pogody. Już samo przebywanie na łonie natury korzystnie wpłynie na nasz nastrój, a jeśli dodać do tego odrobinę słońca… czego chcieć więcej?

Sposobów na odpoczynek jest wiele, zależy to oczywiście od osobistych preferencji. Warto tworzyć także swoje metody. Magia i urok Pojezierza Dobrzyńskiego sprawią, że na pewno będzie to nasza oaza spokoju.