Lokalizacja działek nad jeziorami

Kraina 300 jezior

Oferowane przeze mnie działki budowlano-rekreacyjne położone są na przepięknym Pojezierzu Dobrzyńskim. Aby w pełni poznać uroki tego terenu, należałoby wybrać się na wycieczkę, ja jednak spróbuję przybliżyć Państwu tę krainę, abyście choć trochę poczuli magię tego miejsca, poznali jego tajemnice, zobaczyli, jak można spędzić w nim czas i przekonali się, że właśnie tu warto mieć Swoje Miejsce.

Położenie działek

Ziemia dobrzyńska, zwana popularnie Pojezierzem Dobrzyńskim, leży w trójkącie między Wisłą, Drwęcą a Skrwą i należy w całości do województwa kujawsko-pomorskiego. Obejmuje powiaty: rypiński, lipnowski oraz część powiatów brodnickiego, golubsko-dobrzyńskiego i toruńskiego.

Wystarczą 2 godziny, by dotrzeć tu z Warszawy czy Łodzi.

Działki nad jeziorem w miejscu o wyjątkowym krajobrazie

Natura była bardzo szczodra dla Pojezierza Dobrzyńskiego, bo kształtując ten teren, zadbała o jego różnorodność. Podróżując po regionie, nawet jego głównymi drogami, łatwo dostrzeżemy tę unikatowość i zmieniający się krajobraz. Są tu zarówno tereny równinne, jak i pagórkowate, gęste i stare lasy i mnóstwo, mnóstwo jezior różnej wielkości i kształtu.
Tę różnorodność krajobrazową Pojezierze Dobrzyńskie zawdzięcza lodowcowi, który przechodząc przez ten teren, pozostawił po sobie pagórki o owalnych poziomych zarysach i zaokrąglonych opływowych kształtach, tzw. drumliny.
Naprawdę warto je zobaczyć.

Nie sposób na kilku stronach opisać wszystkich zabytków i atrakcji turystycznych w naszym regionie, ale wystarczy wspomnieć wspaniały zamek krzyżacki w Golubiu-Dobrzyniu, Klasztor w Oborach czy pałac w Szafarni, by rozbudzić pasję zwiedzania.

Położenie moich działek budowlano-rekreacyjnych jest idealne dla całej rodziny. Znajdziecie tu Państwo zarówno oazę ciszy, spokoju, warunki do bliskiego kontaktu z naturą, jak i okolice sprzyjające aktywnemu wypoczynkowi i rekreacji. Pojezierze Dobrzyńskie to przepiękne tereny na rajdy rowerowe, spacery w lesie, jazdę konną czy wycieczki kajakowe.
Bliskość jezior i lasów, które otaczają moje działki, jest gwarancją, że nigdy nie będziecie się Państwo nudzić.